Patchstack (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Active
cy: Gweithredol

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Never
cy: Byth

en: @time ago
cy: @time yn ôl

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Ping
cy: Tinc
