Patchstack (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Ping
dz: པིང་སྒྲ་
