Patchstack (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Active
el: Ενεργό

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Never
el: Ποτέ

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Automated Cron
el: Αυτοματοποιημένο Cron
