Patchstack (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Active
eo: Aktiva

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Never
eo: Neniam

en: @time ago
eo: @time antaŭe
