Patchstack (1.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Active
et: Aktiivne

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Inactive
et: Passiivne

en: Task
et: Ülesanne

en: Pending
et: Ootel

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Automated Cron
et: Automaatne Cron
