Patchstack (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Active
eu: Aktiboa

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Never
eu: Inoiz ez

en: @time ago
eu: duela @time

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
