Patchstack (1.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Active
fa: فعال

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Never
fa: هیچوقت

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Security
fa: امنیتی

en: Task
fa: وظیفه

en: Pending
fa: معلق

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Installed
fa: نصب شده

en: @count seconds
fa: @count ثانیه

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Ping
fa: پینگ

en: Development Settings
fa: تنظیمات توسعه:
