Patchstack (1.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Active
fi: Voimassa

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Task
fi: Tehtävä

en: Pending
fi: Odottaa

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Not configured
fi: Ei asetettu
