Patchstack (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Active
fil: Aktibo

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
fil[0]: 1 araw
fil[1]: @count araw

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas
