Patchstack (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Active
gl: Activo

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Never
gl: Nunca

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Security
gl: Seguranza

en: Task
gl: Tarefa

en: Pending
gl: Pendente

en: @time ago
gl: fai @time

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado

en: Not configured
gl: Sen configurar
