Patchstack (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Active
gu: સક્રિય

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Never
gu: કદી નહી

en: Task
gu: કાર્ય

en: @time ago
gu: @time પહેલા
