Patchstack (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Active
he: פעיל

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Never
he: אף פעם

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Security
he: אבטחה

en: Task
he: משימה

en: Pending
he: ממתינות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: @count seconds
he: @count שניות

en: Ping
he: פינג
