Patchstack (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Active
hr: Aktivno

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Never
hr: Nikada

en: @time ago
hr: prije @time

en: Installed
hr: Instaliran
