Patchstack (1.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Active
hu: Aktív

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Never
hu: Soha

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Security
hu: Biztonság

en: Task
hu: Feladat

en: Pending
hu: Függőben

en: @time ago
hu: @time

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: @count seconds
hu: @count másodperc

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Last Run
hu: Utolsó futás

en: Development Settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: in @time
hu: @time idő alatt

en: Next Run
hu: Következő futás
