Patchstack (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Never
hy: Երբեք

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Installed
hy: Տեղադրված
