Patchstack (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Active
id: Aktif

en: 1 minute | @count minutes
id[0]: 1 menit
id[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Never
id: Tidak pernah

en: Security
id: Keamanan

en: Task
id: Perintah

en: Pending
id: Tertunda

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Missing
id: Hilang

en: Installed
id: Terinstal

en: @count seconds
id: @count detik

en: Automated Cron
id: Cron Otomatis
