Patchstack (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Active
is: Virkt

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Never
is: Aldrei

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: @time ago
is: @time síðan
