Patchstack (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Active
jv: Aktif

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Never
jv: Ora tahu

en: Security
jv: Jagabaya

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Installed
jv: Dipasang
