Patchstack (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Active
ka: აქტიური

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Never
ka: არასდროს

en: @time ago
ka: @time წინ
