Patchstack (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Active
kk: Белсенді

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Never
kk: Ешқашан

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Ping
kk: Пингі
