Patchstack (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Active
km: សកម្ម

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Never
km: កុំ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Ping
km: ភីង
