Patchstack (1.0.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 day | @count days
kn[0]: ೧ ದಿನ
kn[1]: @count ದಿನಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Ping
kn: ಪಿಂಗ್
