Patchstack (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Active
ku: چالاکە

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Ping
ku: پینگ
