Patchstack (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Active
lt: Aktyvus

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Never
lt: Niekada

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Security
lt: Saugumas

en: Pending
lt: Laukiama

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Not configured
lt: Nenustatyta
