Patchstack (1.0.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Active
lv: Aktīvs

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Never
lv: Nekad

en: Security
lv: Drošība

en: Task
lv: Uzdevums

en: Pending
lv: Gaida

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Installed
lv: Instalēts

en: @count seconds
lv: @count sekundes

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts
