Patchstack (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: 1 hour | @count hours
ml[0]: ഒരു മണിക്കൂര്‍
ml[1]: @count മണിക്കൂര്‍

en: 1 day | @count days
ml[0]: @count ദിവസം
ml[1]: @count ദിവസം

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Ping
ml: പിങ്ങ്
