Patchstack (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Ping
mn: Пинг
