Patchstack (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Active
mr: सक्रिय

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास

en: 1 day | @count days
mr[0]: १ दिवस
mr[1]: @count दिवस

en: Never
mr: कधीही नाही

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
