Patchstack (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Active
ms: Aktif

en: 1 hour | @count hours
ms[0]: 1 jam
ms[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
ms[0]: 1 hari
ms[1]: @count hari

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Pending
ms: Menunggu

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Installed
ms: Terpasang
