Patchstack (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: @time ago
my: @time အချိန်က
