Patchstack (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Active
ne: सक्रिय

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
