Patchstack (1.0.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Active
nl: Actief

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Never
nl: Nooit

en: Inactive
nl: Inactief

en: Security
nl: Beveiliging

en: Task
nl: Taak

en: Pending
nl: In afwachting

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: @count seconds
nl: @count seconden

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Last Run
nl: Laatste uitvoering

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld

en: Automated Cron
nl: Geautomatiseerde cron
