Patchstack (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Active
nn: Aktiv

en: 1 minute | @count minutes
nn[0]: 1 minutt
nn[1]: @count minutt

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Never
nn: Aldri

en: @time ago
nn: @time sidan
