Patchstack (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Active
oc: Actiu

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Never
oc: Pas jamai

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Pending
oc: En espèra

en: @time ago
oc: i a @time

en: Missing
oc: Mancant

en: Installed
oc: Installat
