Patchstack (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ
