Patchstack (1.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Active
pl: Aktywne

en: 1 minute | @count minutes
pl[0]: 1 minuta
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Never
pl: Nigdy

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Task
pl: Zadanie

en: Pending
pl: Oczekujące

en: @time ago
pl: @time temu

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: @count seconds
pl: @count sekund

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Connected
pl: Połączony

en: in @time
pl: w @time

en: Automated Cron
pl: Automatyczny Cron
