Patchstack (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Active
ps: فعال

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Never
ps: هيڅکله

en: Task
ps: دنده

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي
