Patchstack (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Active
ro: Activ

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: o zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Never
ro: Niciodată

en: Inactive
ro: inactiv

en: Task
ro: Sarcină

en: Pending
ro: În așteptare

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat

en: @count seconds
ro: @count secunde

en: Automated Cron
ro: Cron automat
