Patchstack (1.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Active
ru: Активно

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: 1 day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Never
ru: Никогда

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Security
ru: Безопасность

en: Task
ru: Задание

en: Pending
ru: В ожидании

en: @time ago
ru: @time назад

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: @count seconds
ru: @count секунд

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Last Run
ru: Последний запуск

en: Development Settings
ru: Настройки разработки

en: Connected
ru: Подключено

en: in @time
ru: через @time

en: Not connected
ru: Не подключено

en: Automated Cron
ru: Автозапуск cron

en: Next Run
ru: Следующий запуск
