Patchstack (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Active
sk: Aktívny

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Never
sk: Nikdy

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Pending
sk: Čakajúce

en: @time ago
sk: pred @time

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: @count seconds
sk: @count sekúnd

en: Not configured
sk: Nenastavené
