Patchstack (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Active
sl: Aktiven

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Never
sl: Nikoli

en: Pending
sl: Čaka

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Installed
sl: Nameščeno
