Patchstack (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Active
sq: Aktiv

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: @time ago
sq: @time më parë
