Patchstack (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Active
sv: Aktiv

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Never
sv: Aldrig

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Security
sv: Säkerhet

en: Task
sv: Uppgift

en: Pending
sv: Väntar på

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: @count seconds
sv: @count sekunder

en: Not configured
sv: Ej inställd
