Patchstack (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணித்தியாலம்
ta[1]: @count மணித்தியாலங்கள்

en: 1 day | @count days
ta[0]: 1 நாள்
ta[1]: @count நாட்கள்

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்
