Patchstack (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்

en: 1 day | @count days
ta[0]: 1 நாள்
ta[1]: @count நாட்கள்

en: Never
ta: இல்லை

en: Task
ta: செய்பணி

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Automated Cron
ta: தானியங்கும் காலவரி
