Patchstack (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Never
th: ไม่เคย

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Installed
th: ติดตั้ง
