Patchstack (1.0.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Active
uk: Активно

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Never
uk: Ніколи

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Security
uk: Безпека

en: Task
uk: Завдання

en: Pending
uk: Очікування

en: @time ago
uk: @time тому

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Installed
uk: Встановлено

en: @count seconds
uk: @count сек.

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Last Run
uk: Останній запуск

en: Ping
uk: Пінг

en: Connected
uk: З'єднано

en: in @time
uk: @time

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Automated Cron
uk: Автоматизований крон

en: Next Run
uk: Наступний запуск
