Patchstack (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Active
ur: فعال

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Ping
ur: پِنگ
