Patchstack (1.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Active
vi: Hoạt động

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: 1 day | @count days
vi[0]: 1 ngày
vi[1]: @count ngày

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Task
vi: Tác vụ

en: Pending
vi: Đang treo

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Missing
vi: Bị mất

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Connected
vi: Đã kết nối
