Path Alias Views (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Published
ar: منشور

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Starts with
ar: يبدأ بـ

en: begins
ar: يبدأ

en: Published status
ar: حالة النشر
